اتصال زانویی16به 1/2 پنوماتیک چینی (تایوانی)


300,000 ریال
این اتصالات پنوماتیک با زاویه ۹۰ درجه و دارای یک سر رزوه و یک سر شیلنگ خور هستند
الشركة المصنعة: تولید کنندگان چینی
تاريخ التسليم: 1-2 days

   اتصالات پنوماتیکی برای ایجاد شبکه هوابند مورد نیاز هنگام کار با سیستم های پنوماتیک حیاتی هستند. انواع مختلفی از اتصالات پنوماتیکی وجود دارد که از نظر نوع اتصال، شکل و اندازه متفاوت هستند، اما همه آنها به گونه ای طراحی شده اند که اطمینان حاصل شود که اجزا، شیلنگها و لوله های مختلف در یک شبکه پنوماتیک به طور محکم به هم متصل شده و هوای تحت فشار داخل سیستم را کاملا آب بندی می کنند. گستره وسیعی از اتصالات پنوماتیک ما شامل طیف گسترده ای از اتصالات از برندهای پیشرو در صنعت، از جمله Festo، SMC، Legris، Parker، Norgren و نیز اتصالات موجود از برندهای معتبر چینی است.


چند نوع اتصال پنوماتیکی وجود دارد؟
   انواع مختلفی از اتصالات پنوماتیکی وجود دارد، از جمله اتصالات رزوه به شیلنگ و شیلنگ به شیلنگ، اتصالات مستقیم و زانویی، اتصالات  T شکل و Y، و انواع پیچ و مهره های رزوه دار.


اتصالات مختلف برای چه مواردی استفاده می شود؟
   اتصالات رزوه به شیلنگ دارای یک رزوه نر (خارجی) یا مادگی (داخلی) هستند که موجب اتصال کنترل شده شیلنگ به سایر تجهیزات پنوماتیک میشوند. اتصالات با رزوه مستقیم برای ایجاد اتصالات به پوشش اضافی با یک درزگیر مناسب مانند نوار تفلون نیاز دارند. با این حال، رزوه های مخروطی برای ایجاد یک اتصال آب بندی شده هوا، نیازی به این پوشش اضافی ندارند.
اتصالات شیلنگ به شیلنگ جهت اتصال دو قطعه لوله در یک اتصال مستقیم یا زاویه دار، با انواع مختلف مطابق اندازه شیلنگها استفاده می شوند.
اتصالات زانویی برای ایجاد یک مفصل زاویه دار (معمولاً 90 درجه) مورد استفاده قرار می گیرند و می توان از آنها برای اتصال شیلنگ های تک یا چندگانه استفاده کرد. اتصالات مستقیم یک اتصال 180 درجه ایجاد می کنند که معمولاً دارای یک انتهای رزوه ای و یک انتهای فشاری شیلنگ خور هستند. آنها اغلب به عنوان آداپتور استفاده می شوند و در طیف گسترده ای از قطرها موجود هستند.
اتصالات T شکل و اتصالات Y شکل به طور ایده آل برای طیف گسترده ای از کاربردها مناسب بوده و امکان اتصالات متعدد از طریق یک اتصال را فراهم می کنند. نصب آنها نیز بسیار سریع، آسان و بدون نیاز به ابزار خاصی صورت می گیرد.

تولید کنندگان چینی

   تخصص این تولید کنندگان ساخت قطعات پنوماتیک و قطعات ماشین آلات سفارشی است. محصولات آنها شامل سیلندر پنوماتیک، شیر برقی، فیلتر هوا، تنظیم کننده هوا، روان کننده هوا، اتصالات پنوماتیک، لوله، صدا خفه کن و غیره است.

تولید کنندگان چینی امروزه شبکه فروش کامل و خدمات پس از فروش خود را توسعه داده و از گروه های مشتریان ثابتی در بازار بین المللی برخوردار هستند. محصولات پنوماتیک تولیدی آنها با کیفیتی قابل قبول و قیمت های کاملا بصرفه و غیر قابل رقابت، به ویژه مورد علاقه بازارهای اروپا، آمریکای شمالی و جنوبی، خاورمیانه وآسیای جنوب شرقی است.

این گونه محصولات اغلب با برند هایی از قبیل Easun, Airsun, LMC, Sammit, Witech و... وارد شده که دارای کیفیت های تقریبا یکسان بوده و در رنج قیمتی بصرفه و اقتصادی قرار می گیرند.

تیم تخصصی استاکالا به طور مداوم در تلاش است با ارائه سبد های متنوعی از انواع محصولات، بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه داده و باعث رضایت و اطمینان مصرف کنندگان نهایی گردد.

مواصفات المنتجات
طراحی اتصال پنوماتیک زانویی ۹۰ درجه
اتصال پنوماتیک ۱ شیلنگ خور فشاری 16
اتصال پنوماتیک ۲ رزوه خارجی 1/2 G
مینیمم دمای محیط 5- سانتیگراد
ماکزیمم دمای محیط ۷۰ درجه سانتیگراد
ماکزیمم فشار کاری 10 بار
جنس اتصال پنوماتیک پلاستیک

back to top