شیر ربع گرد 1/4 پنوماتیک چینی


400,000 ریال
قطع و وصل جریان هوا
Delivery date: 1-2 days

   شیرهای قطع و وصل پنوماتیک در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند و می توان از آنها برای کنترل جریان گازها و مایعات در فشار بالا یا در صنایعی که با هوای فشرده سروکار دارند استفاده کرد. یک سیستم الکتریکی یا دستی می تواند آنها را تغذیه کند.

تولید کننده

   تخصص این تولید کنندگان ساخت قطعات پنوماتیک و قطعات ماشین آلات سفارشی است. محصولات آنها شامل سیلندر پنوماتیک، شیر برقی، فیلتر هوا، تنظیم کننده هوا، روان کننده هوا، اتصالات پنوماتیک، لوله، صدا خفه کن و غیره است.

تولید کنندگان چینی امروزه شبکه فروش کامل و خدمات پس از فروش خود را توسعه داده و از گروه های مشتریان ثابتی در بازار بین المللی برخوردار هستند. محصولات پنوماتیک تولیدی آنها با کیفیتی قابل قبول و قیمت های کاملا بصرفه و غیر قابل رقابت، به ویژه مورد علاقه بازارهای اروپا، آمریکای شمالی و جنوبی، خاورمیانه، آسیای جنوب شرقی است.

این گونه محصولات اغلب با برند هایی از قبیل Easun, Airsun, LMC, Sammit, Witech و... وارد شده که دارای کیفیت های تقریبا یکسان بوده و در رنج قیمتی بصرفه و اقتصادی قرار می گیرند.

تیم تخصصی استاکالا به طور مداوم در تلاش است با ارائه سبد های متنوعی از انواع محصولات، بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه داده و باعث رضایت و اطمینان مصرف کنندگان نهایی گردد.


back to top