ویکرز ( Vickers)

Vickers Hydraulics به عنوان یک رهبر جهانی، طیف وسیعی از سیستم‌ها و قطعات هیدرولیک قابل اعتماد و با راندمان بالا را طراحی و تولید می‌کند. آنها در سطح جهانی به عنوان یک پیشرو در تولید قطعات هیدرولیک قابل اعتماد شناخته شده و در بازار عرضه می شوند.

پمپ های تولیدی این شرکت تنوع بالایی ( شامل پمپ های تک، دوتایی و ترکیبی) دارند که به شما امکان می دهد بهترین پمپ را برای کار انتخاب کنید.


استفاده گسترده از متالورژی پودر و سایر تکنیک های ساخت پیشرفته سبب شده پمپ های پیستونی سری توسط این شرکت، با کاهش قابل ملاحظه وزن و هزینه،  تولید و ارائه گردد. لازم بذکر است این پمپ ها در انواع جابجایی ثابت و متغیر، دارای راندمان حجمی بالا بوده و محدوده فشار 1000 تا 5000 psi را شامل می شوند.

شیرهای هیدرولیک Vickers  در دو نوع همراه بخش شیر تخلیه یکپارچه یا بدون آن تولید می شوند که برای فشارهای تا 3000 psi مناسب هستند.  این مدل ها برای برآورده کردن هر نیازی مناسب هستند. دریچه‌های جهت‌دهنده آن‌ها نهایت فشردگی و تطبیق‌پذیری را برای بسیاری از الزامات کنترل جهت ماشین‌های هیدرولیک ارائه می‌کنند. استحکام طراحی، کیفیت تولید و قابلیت تعویض قطعات در سراسر جهان از جمله ویژگی های برجسته این شیرها است.


محصولات شرکت
back to top