Oil Gear

مجموعه Oilgear در سال ۱۹۲۴ در میلواکی، ویسکانسین تأسیس شده و پیشرفته ترین راه حل های مهندسی را به مشتریان خود ارائه دهد. Oilgear همچنین استانداردهایی را در صنایعی که به سیستم‌های هیدرولیک دقیق و با کارایی بالا نیاز دارند تعیین کرده است. از اعماق اقیانوس تا سطح ماه، محصولات Oilgear اغلب در خشن ترین محیط ها کار می کنند. این شرکت به خاطر خط قوی پمپ‌های خود شناخته شده‌است، اما خدماتش هرگز محدود به این نمیشود. مهم نیست که عملیات شما به چه چیزی نیاز دارد، Oilgear دریچه‌های کارتریج، راه‌حل‌های کنترل فشار زیر دریا و کنترل‌کننده‌های الکتریکی تعبیه‌شده برای رفع مشکلات شما را فراهم میکند.

Oilgear یک ارائه دهنده سیستم کنترل قدرت سیال بسیار پیچیده در سراسر جهان است. این شرکت در حیطه سیستم های کنترل پرس آهنگری و اکستروژن، HPU های با فناوری بالا و نیز سیستم های هیدرولیک پر فشار حضور قوی دارد.

شرکت Oilgear سبقه ای طولانی در کسب گواهینامه از موسسات معتبری مانند ABS، DNV و Lloyds داشته و ردپای جهانی آن، به عنوان یک شرکت بین المللی در زمینه طراحی تجهیزات خط تولید، خدمات و آموزش کاملاً یکپارچه، در اسکاتلند، کانادا، فرانسه، آلمان، ایتالیا، کره، مکزیک، برزیل، اسپانیا، بریتانیا، چین و ایالات متحده آمریکا به چشم میخورد. این شرکت همچنین در بیش از 50 کشور پشتیبانی مهندسی ارائه می کند.


محصولات شرکت
back to top