شیر برقی پنوماتیک بادران ( وستا) سایز 1/4 اینچ فرمان 5/2 تک بوبین


31,768,000 ریال
28,600,000 ریال
ولتاژ بوبین
شیرهای بادران در سایزهای 1/2G ،1/4G ،1/8G با عملگرهای 3/2 و 5/2 و 5/3 موجود می باشد. استفاده از مواد با کیفیت بالا و تکنیک های روز باعث عملکرد عالی شیر حتی در شرایط محیطی خشن شده است.
تولید کننده: بادران پنوماتیک
وضعیت موجودی: موجود است
تاریخ تحویل: 3 تا 5 روز
عدد

   شیرهای برقی شیر های پنوماتیک بادران در سایز های 1/8 ،1/4 ، 1/2 و 1 اینچ  با عملگر های 3/2 ،5/3 و5/2 و همچنین نامور بلوکی موجود می باشند. استفاده از مواد با کیفیت و تکنیک های روز باعث عملکرد عالی شیر ها حتی در شرایط محیطی خشن شده است . اسپول ساخته شده داخل شیر از آلیاژ آلومنیوم سخت کاری شده توسط نیکل باعث ایجاد سطح صاف و پرداخت شده و افزایش مقاومت در مقابل عوامل مهاجم می گردد . لوازم آب بند با کیفیت داخل شیر ها باعث شده بدون روغن کاری، قادر به ادامه عملکرد و در برابر محیط، آب بندی شده باشند . زمان پاسخگویی شیر های پنوماتیک بادران در فرکانس کاری 30 هرتز 25 میلی ثانیه می باشد . حجم هوای فشرده که این شیر ها قادرند از خود عبور دهند در سایزهای 1/8 اینچ  650 لیتر بر دقیقه ، 1/4 اینچ 1080 لیتر بر دقیقه ،  1/2 اینچ 3500 لیتر بر دقیقه و در سایز 1 اینچ  7500 لیتر بر دقیقه می باشد این  حجم  جابه جایی هوای فشرده در شیر های پنوماتیک بادران باعث سرعت بالا در عملگر پنوماتیک می گردد .

از پر کاربردترین نوع شیر های پنوماتیک می توان به شیرهای عملکرد حالت 5/2 اشاره کرد . شیر های پنوماتیک با عملکرد 5/2 مجموعا دارای  5  پورت شامل دو پورت تخلیه + یک پورت ورودی + دو پورت خروجی می باشند. و دارای 2 حالت کاری می باشند .معمولا پورت ورودی هوای فشرده با عدد 1 یا پی و پورت های خروجی 2و4 یا( آو بی) و پورت های تخلیه 5 و 3 با R و S مشخص می گردند.تقریبا هر جایی که بخواهیم سیلندر پنوماتیک را در ابتدا و انتهای کورس آن کنترل کنیم از شیر های 5/2 استفاده می نماییم .این شیر ها در دو نوع مختلف ، تک بوبین و دو بوبین می باشند. شیر های تک بوبین 5 به 2 به منظور کنترل جهت هوای فشرده  می باشند، تا هنگامی که بوبین فعال است و ولتاژ متناسب با بوبین به آن اعمال می شود شیر به حالت شماتیک 2 می رود و در صورت غیر فعال شدن بوبین ، اسپول شیر توسط فنری که داخل آن تعبیه شده است به موضع قبل باز می گردد و جهت جریان هوای فشرده را به حالت شماتیک 1 باز می گرداند. شیر های دو بوبین 5 به 2 ، به منظور کنترل جهت هوای فشرده  می باشند، در صورت ارسال ولتاژ لحظه ای بر روی بوبین شماره 1 باعث حرکت اسپول و تغییر مسیر هوای فشرده می شود و شیر را به حالت شماتیک 1 می برد . و هنگامی که بوبین شیر سیگنال لحظه ای دریافت کند مجددا به حالت 2 می رود . اگر نیازمند این باشیم که با ارسال ولتاژ لحظه ای، سیلندر پنوماتیک را کنترل کنیم و همچنین زمان های کاری حالت 2 و 1 بیش از حد استاندارد باشد جهت جلوگیری از داغ شدن بوبین از شیر دو بوبین استفاده می گردد.

مشخصات محصولات
سایز شیر پنوماتیک (اینچ) 1/4
فرمان شیر پنوماتیک 5/2

back to top